Falešné kašmírové svetry

Autor: Zář 17, 2012 Kategorie: Základní informace | žádný komentář

V současnosti jsou na evropském trhu s kašmírem velkým problémem podvodníci. Je to přirozené. Stejně jako u jiných druhů luxusního zboží – ceny pravých produktů jsou vysoké a na trh přicházejí falzifikáty.

Pravý a falešný kašmír mají společnou pouze jednu věc – vyrábějí se v Asii. Například v Nepálu se tká oblečení ručně ze vzácného kašmíru, v sousední Indii se však ve velkém vyrábí ze syntetických materiálů. Poté se na produkt našije štítek „100% kašmír“ a zboží je v Evropě nabízeno za vysoké ceny. Kvalita pravého výrobku a falzifikátu se samozřejmě nedá porovnávat.

Tento problém se týká zejména pašmín. Začnou se nabízet například na internetu, v poslední době hlavně na slevových portálech. Jsou nabízené za extrémně nízké ceny – vzhledem k vysokým výrobním nákladům pravých pašmín je však evidentní, že jde o podvod.

Netýká se to však jen pašmín. Klamné informace o skutečném složení produktu můžeme někdy vidět i na svetrech. Nejvíc podezřelá bývá cena. Právě kvůli výše zmíněným výrobním nákladům totiž není možné, aby byl kvalitní svetr ze 100% kašmíru nabízený za sumu podezřele nízkou.

Zajímavé kašmírové kousky se ale někdy ocitnou i v second handech. Při troše štěstí tu můžete narazit na 100% kašmírový svetřík za směšnou cenu.

Investice do kašmíru sice může být vysoká, ale zajisté je výhodná. Nezapomínejte, že při správné péči vám vydrží kašmír sloužit dlouhé roky. Kašmírové oblečení nemění svůj tvar, zachovává si taktéž své původní barvy a nevybledne. A je dokonce možné, že ho jednou po vás zdědí další generace.

Luxusní dotyk kašmíru
3612270531596

Kašmírový svetr se slevou až 50%?

Udělejme dohodu. Dejte nám Váš e-mail a my Vám zašleme odkaz na tajný výprodej na Felipe.cz, kde si můžete koupit kašmírový svetr nebo šál za neodolatelnou cenu :)

Děkujeme! Výprodej najdete na https://felipe.cz/vyprodej :)