Kde koupit kašmírový svetr?

Autor: Zář 17, 2012 Kategorie: Kde koupit | žádný komentář

Ještě přednedávnem byla koupě kašmírového svetříku na Slovensku a v Čechách velkým problémem. Osobně jsem kvůli nim prohledal celou Bratislavu a Prahu, výsledek byl však většinou stejný. Počet prodejců by se dal spočítat na prstech jedné ruky. Najít obchod s kašmírem bylo jako hledat jehlu v kupce sena. A to také není žádná výhra. Dají se tu sice najít svetříky ze 100% kašmíru, ale výběr je velmi omezený. V obchodech se často nachází dohromady jen pár svetrů, málo barev, malý výběr velikostí, málo střihů.

Ideálním místem k nákupu kašmírového oblečení se stal internet. Od prosince 2011 provozujeme internetový obchod Felipe.cz, který se zabývá právě prodejem těch nejkvalitnějších výrobků z kašmíru.

Nákup přes internet má mnoho výhod. Můžete si u nás vybrat z velmi širokého sortimentu – více než 100 různých pánských a dámských kašmírových svetrů a k tomu ještě desítky doplňků, jako je například kašmírový župan anebo pašmíny.

Tyto produkty pocházejí přímo z Nepálu, kde se vyrábějí ručně z nejkvalitnějších kašmírových vláken.

Kromě velkého množství střihů je k dispozici i obrovský výběr barev a velikostí – všechny od XS až po XXXL. Pro své zákazníky nabízíme i speciální služby, například ušití svetříku ve vybrané barvě za malý příplatek. Díky obrovskému skladu máme ve většině případů možnost doručit zboží do 2 – 5 pracovních dnů.

Nakupovat přes internet má však i své negativní stránky – hlavně v případě oblečení je problémem fakt, že si zboží nemůžete napřed ohmatat a vyzkoušet. To řešíme dvěma způsoby – v případě nespokojenosti není problémem vrátit/vyměnit zboží bez zbytečných otázek. Pokud si chcete zboží před nákupem vyzkoušet, je také možné zastavit se osobně v Nitře (po předchozí dohodě) a zboží si převzít ve výdejně.

Pokud jste se rozhodli si zakoupit kašmírový svetr, určitě buďte opatrní. Není to nejlacinější záležitost, a proto je třeba dávat si pozor na podvodníky s falešným kašmírem – je jich poslední dobou dost. Prezentují složení produktů jako „100% kašmír“, skutečnost však bývá jiná. Takové zboží můžete odhalit tak, že ho jejich prodejci nabízí za podezřele nízkou cenu.

Luxusní dotyk kašmíru
3612270531596

Kašmírový svetr se slevou až 50%?

Udělejme dohodu. Dejte nám Váš e-mail a my Vám zašleme odkaz na tajný výprodej na Felipe.cz, kde si můžete koupit kašmírový svetr nebo šál za neodolatelnou cenu :)

Děkujeme! Výprodej najdete na https://felipe.cz/vyprodej :)