Kolik vrstev má mít svetr?

Autor: Zář 16, 2012 Kategorie: Základní informace | žádný komentář

Při nákupu kašmíru (přes internet anebo v klasickém obchodě) můžete narazit na informaci o počtu vrstev. Počet vrstev kašmírové příze je důležitý především u svetrů. V jednoduchosti to můžeme shrnout tak, že čím má svetřík více vrstev, tím je teplejší.

2 vrstvy – vhodné po celý rok

V našich zeměpisných šířkách jsou zajisté nejpopulárnější a nejprodávanější dvouvrstvé svetry. Jsou cenově výhodnější oproti vícevrstvým svetrům, protože se na jejich výrobu spotřebuje méně materiálu. Dají se nosit po celý rok a i během chladnějších dnů se postarají, aby vám nebyla zima.

Existují taktéž dvouvrstvé svetříky z výjimečného „Duvet“ kašmíru – tímto názvem označujeme extra jemný kašmír. Výrobky z něho jsou velmi tenké a jemné, nosí se přímo na kůži. Mít na sobě „Duvet“ kašmír je doslova zážitek. Taktéž jsou vhodné k nošení během celého roku.

4 vrstvy – do chladnějších dní

Do chladnějšího počasí se hodí kašmírové svetříky vyrobené ze 4 vrstev příze. Ideální na podzim a začátek jara. Výborně zahřejí a dají se nosit i bez bundy/kabátu.

6 a víc vrstev – ochrání před mrazem

Svetry z kašmíru jsou několikanásobně hřejivější než svetry z jiných textilií. Jsou pohodlnější a dopřejí vám větší svobodu pohybu. Extra teplé svetry ze 6 a více vrstev vás zaručeně ochrání i v těch nejmrazivějších dnech. Na Slovensku se dá sehnat i desetivrstvý svetr ze 100% kašmíru.

Luxusní dotyk kašmíru
3612270531596

Kašmírový svetr se slevou až 50%?

Udělejme dohodu. Dejte nám Váš e-mail a my Vám zašleme odkaz na tajný výprodej na Felipe.cz, kde si můžete koupit kašmírový svetr nebo šál za neodolatelnou cenu :)

Děkujeme! Výprodej najdete na https://felipe.cz/vyprodej :)